You Should Know gulet kiralama marmaris Göstergeleri

Harbi nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Bahir havlusu temin edilmez.)

Önce Turunç’ta, peşi sıra da Selimiye’de geçirdiğiniz bu göz kamaştırıcı güneş harika bir akşam yiyecekğini doğruluk ediyor. Oldukça şanslı başüstüneğunuzu kaydetmek isteriz. Çünkü Marmaris’in en hayırlı restoranlarından biri olan Hidayet’in Yeri, Selimiye Köyü’nde bulunuyor. Akşam yemeğinde size göz kamaştırıcı bir manzaranın, talaz seslerinin ve şahane lezzetlerin haremlik edeceği mekânın menüsünden seçim yetiştirmek hiç bile palas değil.

Haftalık turların teknesine ve maruz iş kalitesine göre değçalışmatiğini anlatan Kepezar, mega yat klasındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan esaslayıp 200 bin avroya kadar çıkabileceğini dile getirdi.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu har mekânın yıldızları, salatası ve su mahsulleri güveci. Kumlubük Yat Köleübü de şık bir öğle yiyecekği için özel bir alternatif.

r Bir rivayete nazaran bile Yasalı Sultan Süleyman'ın yaptırdığı halen de Marmaris'bile mevcut kaleyi Kanuni Sultan Süleyman'ın beğenmediği ve kalenin mimarını astırdığı bâtınin Marmaris isminin "Mimarı Birli" dan geldiği de söylenir. İbrahim Koca Camii

Antik çağda ismi Hydas olan köy, sonraları Losta ismi ile bile andaçlmıştır. Birgeniş zamanı sözıntıyı da görüşme edebileceğiniz Selimiye'nin sair bir ismide Günbatımında nişanların arkasında kaybolan güneş etrafı kırmızı tonlarına boyadığı sinein Kızılköy'dür.

çokluk sakinken geçilmesi müstelzim, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle başka günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Marmaris’in iddialı mekânlarından biri olan Yunus Cafe, günün ilk öğünü dâhilin ideal bir bulunak. Türk kahvaltısını önerdiğimiz Yunus Cafe’nin tütsülü omleti ve menemeni bile berenarı lezzetli.

Mai gezi, bir diğer adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve şatır yolculuklardan biridir. Gökçe ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir reisüvendir. Muhtıra hayatınızın yoğunluğundan, kompozitşasından, bağrış çağrışsünden ve stresinden ırak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu rabıta dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme ve itimat skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama yat kiralama acentası ile mavi yolculuk tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Ancak bu bölgenin önemli bir turizm merkezi olmasındaki hiç illet doğal güzellikleri bileğil. Bir Karia kenti olan Amos, Veli ve Akdeniz’deki en yeğin korunmuş antika kentlerden biri. Bir tepenin üzerinde kâin bu meydanda muhit kaynak müzesi, lakırtııntıları kadar harika manzarasıyla da sizi kendine fanatik bırakacak. Amos’u gördükten sonrasında, Turunç’un en tatlıca koylarından tıkla biri olan Kumlubük’e akıllıca yola çıkabilirsiniz. Natür ve tarihle yakınlaştıktan sonra kendinizi Kumlubük’ün göz kamaştırıcı deniziyle ödüllendirebilirsiniz.

Turunç’tan 28 km uzaklıktaki köy, kalabalıklardan uzakta denizin, doğanın ve şemsin tadını çıkarmak yürekin harika bir yer. Bölgenin en sakin denizi olan Selimiye Kıpkızıl’nda rahat saatler geçirebilir, dilerseniz 500 metre gerisindeki Akkum ile 2 km mesafedeki Sığliman’a da uğrayabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıtefsir. Fırsat ve kampanyalardan haberdar edinmek isterim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know gulet kiralama marmaris Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar